Bilge Nihan Güngör

Ben Bilge Nihan Güngör.1987 yılı Ankara doğumluyum.Hacettepe Üniversitesi  Fen Fakültesi Kimya Bölümü mezunuyum.Üniversite hayatım boyunca nanoteknoloji ve biyoteknoloji ile ilgili çalışmalarım oldu. Bitirme tezimi ise Karboksimetilkitosan ve PHB kaplı nano partikül sentezi ve ilaç salınımı üzerinde verdim.
Kozmetik ile tanışmam ise Laber Kimya ailesine dahil olmam ile başladı. Bilgi odaklı çalışma prensibimizde  150 den fazla ürünün formülasyon ve arge süreçlerine dahil oldum. Türkiye ve dünyaki gelişmeler doğrultusunda piyasa ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak inovasyona dayalı kozmetik ürünler geliştirmek amaçlı çalışmalar yürütmek de olan Laber Kimya da kendimi ifade edebilme fırsatı yakaladım. Bilgi becerilerimi aktarabilme şansı yakaladığımı bu ve benzeri projeler de ismimin ürün üzerinde bulunması beni ayrıca çok mutlu etti.
İşte bu prensibin bir ürünü olan Laber Keratin Ampul proje odaklı çalışma sistemimizin de ilk ürünüdür.Çıkış noktamız ise,ürünlerimizin pek çoğunda kullandığımız  keratinin , daha etkili ve işlevsel nasıl kullanmamız gerektiğini sorgulamamızla çıkmıştır.Hem mevcut ihtiyaca yönelik , hem de piyasa da örnek teşkil eden inovatif, yenilikçi yaklaşımımız ile de geliştirilmiştir.
Bu gibi proje odaklı çalışmalara önem veren ve zemin hazırlamaya devam eden Laber Kimya ailesi  sürecin doğru ve sağlıklı yürütülmesi için kendini sürekli  geliştiren ekibi ile Laber Keratin Ampul benzeri daha bir çok proje geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.
 
                                                                                                           BİLGE NİHAN GÜNGÖR
                                                                                                                    LABER KİMYA

Yandex.Metrica